Webdesign.
HTML5 &
CSS3.
Úspěšné•
•moderní
weby•

O Web studiu i1

V našem studiu nabízíme tvorbu internetových stránek v nejnovějších technologiích HTML5 a CSS3. Stránky se snažíme dodávat v co nejvyšší kvalitě, aby použitelnost stránek byla pro uživatele co nejpřehlednější a nejrychlejší. Internetové stránky jsou také optimalizovány pro různá rozlišení obrazovek, na kterých je prezentace zobrazována uživatelem. Zákazníci si v našem studiu mohou objednat vytvoření firemní prezentace, internetové vizitky, osobní stránky nebo stránky pro jakékoliv jiné využití. Dále nabízíme správu stránek, která obsahuje naplnění stránek obsahem.

HTML5 &

CSS3

Služby•

Naše služby

Webdesign a tvorba stránek

Zákazníkům nabízíme tvorbu firemních stránek, osobních stránek a internetových vizitek v technologiích HTML5/CSS3. Jedná se o standardní statické stránky bez administrace. To znamená, že správa obsahu vždy probíhá prostřednictvím našeho studia nebo si zákazník může vložit obsah na stránky sám, přes html kód stránky. Pro stránky také dodáváme vlastní administraci a zákazník si tak může na stránky přidávat obsah. Dále také nabízíme tvorbu HTML5/CSS3 šablon. Firemní webové stránky je možné vytvořit na základě dodaných grafických podkladů nebo je webdesign vytvořen přímo našim studiem. Pokud je webdesign vytvořen přímo našim studiem, tak je vytvořen tak, aby odpovídal oblasti podnikání jednotlivé firmy nebo fyzické osoby. Zákazník se může vždy vyjádřit k návrhu stránek a na základě připomínek zákazníka, je možné internetové stránky upravit podle požadavků. V základní ceně je možné provést několik úprav webdesignu před dodáním webdesignu, a to na základě jednotlivé verze stránek, podle našeho ceníku.

V základní ceně tvorby stránek je vždy i naplnění stránek obsahem. Tento obsah je přidán na základě dodaných podkladů zákazníkem. Požadovaný obsah pro internetové stránky je potřeba dodat před zahájením nebo nejpozději v průběhu tvorby webdesignu. V případě tvorby originálního obsahu našim studiem, je tato služba zpoplatněna hodinovou cenou za služby, podle našeho ceníku.

Zákazníkům dále nabízíme kromě tvorby firemních a osobních stránek, také internetové vizitky. Internetová vizitka je pouze jedna stránka, která obsahuje stručný popis činnosti, obrázky a kontaktní údaje. Dále může obsahovat např. ceník, tabulku, audio nebo video obsah atd. V našem studiu nabízíme dvě verze internetových vizitek. V základní verzi se jedná vždy o jednu stránku, jak je uvedeno výše a ve druhé verzi může internetová vizitka obsahovat jednu podstránku, kde mohou být uvedeny podrobnější informace o činnosti nebo jiné užitečné informace. Tvorba webdesignu probíhá stejně jako u firmeních stránek. Některé ukázky stránek můžete nalézt v kategorii reference.

V našem studiu nabízíme také tvorbu a správu obsahu stránek. Stránky mohou být naplněny textem, audio nebo video obsahem, obrázky nebo jiným obsahem, jako jsou např. tabulky s daty atd.